Soma Karaelmas Gazetesi

Vergi Haftası Semineri

Vergi Haftası Semineri
1.330 views
05 Mart 2014 - 7:49

Soma Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Atmaca, 25. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Ticaret Meslek Lisesi’nde Vergi Haftası dolayısıyla seminer verdi.
Soma Ticaret Meslek Lisesi’ndeki “Vergi” konulu seminerde konuşan Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Atmaca, öğrencilere vergi bilincinin ve sorumluluğunun kazandırılması büyük önem arz etmekte dedi. Bu sebeple Ticaret Meslek Lisesinin düzenlemiş olduğu bu seminer çok anlamlı dedi. Vergi Haftası’nın öneminin, vergi bilincinin yerelden tüm ulusa yaygınlaşmasıyla ortaya çıkacağını anlatan Atmaca, 7’den 70’e herkese vergi bilincinin aşılanması gerektiğini söyledi. Alışverişleriniz fiş ile neticelenirse devletimiz vergi geliri elde ediyor dedi. Bizler sizleri bilinçlendirirsek, sizler de çocuklarınızı, sonra ise iki kuşakta vergi bilincini istenilen seviyelere getirebiliriz dedi.
Okul Müdürü Süleyman Erdinç ise, “Vergilerimizi ödeyeceğiz ki, alt yapı, yatırım, eğitim, sağlık hizmeti alabilelim, dedi. Ticaret Meslek Lisesi olmamız hasebiyle önce bizler bilinçli davranacağız, sonra çevremiz bilinçlenecek dedi. Bu seminerleri okul olarak önemsiyoruz. Aynı zamanda mesleki rehberliğin de yapıldığı bu tip seminerlerle öğrencilerimiz bilinçleniyor, aldığı kararlarlar da bunu belli ediyor dedi. Seminerin bitiminin ardından vergi dairesi müdürü Süleyman Atmaca’ya teşekkür eden Erdinç, seminerlerimiz devam edecek dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!