Soma Karaelmas Gazetesi

Uzunyılmaz Yoluna Bağımsız Olarak Devam Edecek

Uzunyılmaz Yoluna Bağımsız Olarak Devam Edecek
1.504 views
07 Şubat 2014 - 7:57

Geçtiğimiz günlerde DSP’den Soma Belediye Başkan Adaylığını açıklayan Ünsal Uzunyılmaz, yaptığı basın açıklamasında DSP’den aday olmayacağını ve seçim yarışında yoluna bağımsız olarak devam edeceğini söyledi.
Ünsal Uzunyılmaz, “Soma’da 3 aydan bu yana adayını belirlemiş AKP,CHP,MHP ve SAADET partisi dışındaki diğer partilerden adaylığım konusunda ciddi tekliflerde bulunulmuş ve bunların içerisinde DSP ön plana çıkmış ve bugüne kadar görüşmelerimiz devam etmiştir.
Benim amacım Soma ya hizmet etmek 15 yıllık Belediye Başkanlığımdaki Belediyecilik tecrübemi, siyasi birikimimi, Soma için ortaya koymak, Soma da doğmuş büyümüş biri olarak Soma’yı ismine yakışan nitelikte bir şehir havasına büründürmek çağdaş ,katılımcı birlikte yönetilen bir soma yapmaktır.
Ancak görüşmelerimizin sürdüğü 15 günlük süre içerisinde gerek DSP  Soma teşkilatı içerisinde yaşanan gelişmeler, gerekse de Genel anlamda DSP benim heyecanımın, seçime giden yolda tempom un, arzumun, isteğimin gerisinde kalmıştır. DSP’nin  sahsıma göstermiş olduğu teveccühten dolayı başta Sayın Genel Başkan ı Masum Türker beyefendi olmak üzere Manisa DSP il başkanı ve Soma’lı desteklerini dile getiren parti mensuplarına teşekkürü bir borç bilirim.
Seçim yarışında bağımsız adaylığım kesin olmak la birlikte diğer partilerle temasımız da devam edecektir.
Sonuç olarak 30 Mart seçimlerinde DSP den aday olmayacağımı Soma kamu oyuna saygılarımla arz ederim” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!