Soma Karaelmas Gazetesi

Uysal Hukuk ve Danışmanlık Bürosu açıldı
648 views
19 Eylül 2020 - 6:46

Soma Adliye Sarayı karşısında Avukat Vecihe Uysal Hukuk ve Danışmanlık Bürosunu açtı.
Açılışa Manisa Baro Başkanı Av. Ali Arslan, Başkan Yardımcısı İbrahim Yönetken, Belediye Başkanı Ali Tulup, Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi, Soma Baro Temsilcisi Utku Saka, Maden İşçileri Sendikası Soma Şube Başkanı Şevket Şahin ve Yönetimi, Soma Barosuna bağlı avukatlar ve iş insanları katıldı.
‘Hak arayışında
Vatandaşımızın yanında olacak’
Açılışta konuşma yapan Manisa Baro Başkanı Av. Ali Arslan ‘Genç meslektaşımızın açılışı için bugün buradayız. Yeni ve genç meslektaşlarımız ve yeni ofis açılışlarımızla güzel bir anı yaşıyoruz. Hak arayışında vatandaşımızın yanında olacak meslektaşlarımız aramıza katılmış oluyor. Bizler bu ofislerimizi açtıktan sonra meslektaşımızla birlikte vatandaşımızın yanında olmaya onların hak arayışlarına katkı sağlamaya adaletin gerçekleşmesi için bu yolda olmaya devam ediyoruz. Hukukun üstünlüğünü savunacağız. Üstünlerin hukukunu savunmayacağız. Meslektaşlarımız bu yönde azim ve kararlı bir şekilde çalışacaklar. Demokrasimizi, Cumhuriyetimizi de korumak ve ilerletmek için çaba sarf edecekler. Bir ülkede demokrasi yoksa, demokrasi kuralları ile işlemiyorsa, o ülkede hak ve adalet aramak mümkün değil. Cumhuriyetimizin değerlerinin Atatürk İlke ve devrimlerinin yol haritası olmasını diliyoruz. Meslektaşımıza hak arayışında ve mesleğinde başarılar diliyoruz’dedi.
Belediye Başkanı Ali Tulup ise ‘ Yeni işyerimizin hayırlı olmasını diliyoruz. Allah kazancını helalinden çıkarmayı nasip etsin. Soma’da Avukatlık bürolarımıza bir yenisini daha ekledik. Hayırlı uğurlu olsun’dedi.
Kurdela kesiminin ardından Mansia Baro Başkanı Av. Ali Arslan, Av. Vecihe Uysal’a Atatürk portresi hediye etti.
Açılışa katılanlara ise Aşure ikramında bulunuldu.
‘2 Yıl İstanbul’da
Görev yaptı’
1995 doğumlu olan Vecihe Uysal kimdir;
İlköğretimini 13 Eylül Ortaokulunda, ortaöğretimini Linyit lisesinde tamamlayarak Marmara üniversitesi hukuk fakültesini kazandı. Marmara üniversitesi hukuk fakültesinden 2018 yılında mezun olan Av. Vecihe Uysal avukatlık staj eğitimini İstanbul Barosunda tamamlayarak avukatlık ruhsatını aldı. 2 yıl boyunca İstanbul’da köklü hukuk bürolarında avukat olarak çalışan Vecihe Uysal ağırlıklı olarak İş hukuku, İcra hukuku, miras hukuku, aile hukuku, ticaret hukuku alanlarında uzmanlaştı.
Vecihe Uysal Kurtuluş Mahallesi Atatürk Caddesi No:64/5 Korupark Karşısında kendi hukuk bürosunda danışanlarına hizmet vermektedir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!