Soma Karaelmas Gazetesi

Uğurlu’dan MHP’ye Projeksiyon Hediye

Uğurlu’dan MHP’ye Projeksiyon Hediye
1.238 views
02 Kasım 2013 - 7:55

İstanbul Manisalılar Derneği Başkanı İsmail Uğurlu faaliyetlerine Soma’da devam ediyor. Uğurlu Manisa’nın çevre ilçelerini ziyaretleri çerçevesinde MHP Soma İlçe Teşkilatını ziyaret ederek projeksiyon cihazı hediye etti. Projeksiyon teslim törenine İsmail Uğurlu, MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem, Kütahyalılar Dernek Başkanı Mehmet Özdemir, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 2. Başkanı Mehmet Akın,Yenikavak Köylüleri Derneği Başkanı Saban Topal ve İlçe Yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Ziyarette konuşma yapan İstanbul Manisalılar Derneği Başkanı İsmail Uğurlu, “Sivil toplum kuruluşları demokrasimiz açısından önemli kuruluşlardır. Kendi üyelerini iyi yönlendirmesi açısından destekleme kararı aldık. Verdiğimiz projeksiyon makinesini üyelerinin eğitilmesi yolunda kullanırlarsa, Türkiye açısından iyi olur. İyi nesil yetiştirmek bir insanlık görevidir.Bu doğrultuda çalışan tüm sivil toplum kuruluşlarını desteklemek benim açımdan onur verici bir davranıştır. İyi ve hayırlı işlerde kullanması amacıyla verdiğimiz projeksiyon makinelerini güle güle kullansınlar” dedi.
Dernek başkanları da İsmail Uğurlu’ya derneklerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!