Soma Karaelmas Gazetesi

Turnuvada ‘Bizde Varız’

Turnuvada ‘Bizde Varız’
9 views
09 Haziran 2021 - 9:20

Eynez havzasının bir parçası olan Polyak Madencilik, Soma Kaymakamlık Bahar Turnuvası için “bizde varız” dedi.

Soma’da Genel Müdür Serkan Bahçekapılı yönetiminde üretime giren Polyak Madencilik, madencilik alanında olduğu gibi sportif anlamda da aktivitelerde bulunacak.
Sportif anlamda ilk iş olarak;
Soma Kaymakamlık Bahar Turnuvası için atılım yapma çabasında olan Polyak, bünyesinde çalışan, amatör liglerde forma giymiş tanınan isim; turnuvanın son şampiyonu İmbat Madencilik AŞ’den ayrılan stoper Onur Öremiş‘i, saha içerisinde takımın sorumluluğuna getirdi.

Önemli İsimler Takıma Kazandırılıyor

Geçen sezon yarıda kalan turnuvanın 2.haftasını 6 golle zirvede tamamlayan Nakliyeciler’in golcüsü Alper Özgün’ün yanı sıra isimleri açıklanmayan çok önemli oyuncuları da bünyesine katma aşamasında olan Polyak, bir çok oyuncuya da iş zemini hazırlayacak.

Onur Öremiş, “Sportif Alanda da Aktif Olmamız Bizleri Sevindirdi”
Saha içi takım kaptanlığına getirilen Onur Öremiş, ‘’Sıkıntılı bir süreçten sonra Polyak Madenciliğe el atan Genel Müdürümüz Serkan Bahçekapılı’nın direktifleri doğrultusunda, sportif faaliyetlerde de aktif olmamız bizleri bir hayli memnun etti.’’
Öremiş, ‘’Polyak Madencilik olarak amacımız; sportif faaliyetlerin yanında, Soma’da işsiz olan bir çok arkadaşımıza iş imkanı da sağlamak’’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!