Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Türkiye Hocasını Unutmadı

Türkiye Hocasını Unutmadı
1.751 views
27 Şubat 2014 - 9:39

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Soma Şubesi, ‘Erbakan Haftası’ dolayısıyla, ‘Necmettin Erbakan hocayı anma programına hazırlanıyor.
1 Mart Cumartesi günü saat 20.00 de Soma Belediye düğün salonunda gerçekleşecek olan anma programı hakkında açıklama yapan AGD Soma Şube Başkanı Gökhan Görhan “54. hükümetin Başbakanı merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 3. senesi devriyesinde Erbakan Haftası etkinlikleri çerçevesinde Türkiye’nin dört bir tarafında birçok etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Necmettin Erbakan hocamız, 1969 yılında Konya’da bağımsız aday olarak milli görüş harekatını başlatmıştır. Kendisine ‘Bir çiçekle bahar olur mu?’ diyenlere, ‘Her bahar bir çiçekle başlar’ diyerek milletimize hep ümit aşılamıştır. Milli görüş hareketi, çaresizlikten daralan yürekleri heyecanlandırmış, inancından dolayı horlananlar, sömürü ve rantiyenin zulmüne maruz kalan milyonlar artık Erbakan’ca düşünmeye başlamıştır” ifadelerini kullandı.
Erbakan Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında, 27 Şubat Perşembe günü Saat 12.30 da Beşyol meydanın da Saadet Partisi Hanımlar Komisyonu tarafından lokma hayrı ve hatim duası yapılacaktır ayrıca 1 Mart Cumartesi Günü Saat 20.00 de ise Soma Belediye düğün salonunda Eğitimci Yazar Şakir VOYVOT’un katılacağı Erbakan’ı anlamak konulu konferans gerçekleşecek olup bu programlar halka açıktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!