Soma Karaelmas Gazetesi

‘Türkiye’ De Bu İşi En İyi Biz Yapıyoruz’

‘Türkiye’ De Bu İşi En İyi Biz Yapıyoruz’
1.826 views
27 Ocak 2014 - 8:25

1994 yılında kurulan ASMA LTD. ŞTİ. İnşaat, Madencilik, Temizlik Ve Hizmet Sektöründe hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla 2300-2500 arasında çalışanı ile Soma ve ülke ekonomisine değer katan öncü kuruluşlarından biri oldu.
ASMA şirketi denildiğinde ilk akla gelen, İlçemizin evsel atıkların toplanması ve kentimizin temizliğidir. 82 Personel ve 17 Araçtan oluşan ekipler ile ilçemizin temizlik işini yapan ASMA LTD.ŞTİ. işinde göstermiş olduğu özen ve başarıyı, araçlarının her türlü bakım, onarım ve temizliğinde de göstermektedir.
ASMA LTD.ŞTİ. Şantiyesini adeta küçük bir sanayi gibi düzenleyerek, araçlar ile ilgili her ayrıntının düşünüldüğü, yıkama, yağlama, tamir, boyama, kaporta, elektrik, lastik ve kaynak atölyeleri kurulduğu ve firmanın bununla da kalmayıp deneyimli ve uzman kadrosuyla “daha neler yapılabiliriz” deyip, çöp kamyonlarında yaz aylarında oluşan atık kokusunu önlemek amacıyla, araçların çöp kasalarında özel bir sistem geliştirmiş ve atık kokusunu tamamen ortadan kaldırmıştır.
Ayrıca, çöp toplama işinde çalışan araçların her gün bu kadar temiz ve bakımlı olmasının sebebinin ise, araçların görev dönüşlerinde özel kimyasal maddeler ile temizlenip, dezenfekte edildiğini öğrendik.
Şirket müdürü Hüseyin Öztürk, “iddia ediyoruz, Türkiye’ de bu işi en iyi biz yapıyoruz. Çok basit bir örnek verecek olursak hiçbir firma çöp araçlarını günde iki kez dezenfekte edip yıkatmaz. Bu kararlı yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi.
ASMA LTD.ŞTİ. ailesine Somamıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, çalışmalarının devamını dileriz.

DSC5321.jpg

j.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!