https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Türk Kızılay’ı yardımlarını sürdürüyor

Türk Kızılay’ı yardımlarını sürdürüyor
427 views
29 Mayıs 2018 - 11:21

Türk Kızılayı Soma Şubesi Yönetim Kurulu, Gençlik Kolları, Kadın Kolları Kızılay gönüllüleri ile birlikte yardım elini uzatmaya Ramazan ayında da devam ediyor.

Her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılayı, Ramazan ayı boyunca sosyal yardımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Türk Kızılayı Soma Şube Başkanı Aziz Günal, “Hayırsever vatandaşlarımız tarafından bizlere emanet edilen her türlü gıda, zekat ve fitre yardımları yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza iletip onların hayır dualarını almaya her zaman talip olan bir Türk Kızılayı var.

Geçen yıl TÜRKKIZILAYI Soma şubesi olarak siz değerli hayırsever vatandaşlarımızın şubemize bağışladıkları 56 adet kurban vekaletleri sayesinde 1824 adet kıyma ve kavurma dağıtımı gerçekleştirilmiş olup 912 aileye teslim edilmiştir. Ayrıca yine siz değerli hayırsever vatandaşlarımız ve firmalarımız sayesinde 575 adet gıda kolisi dağıtımı bizzat Türkkızılay’ı Soma Şubesi tarafından yapılmıştır” dedi.

Demir Export’tan 300 adet gıda paketi

Günal, “ Bu yılda Ramazan ayının bereketiyle Türkkızılayı soma şubesine 300 adet gıda yardım paketin bağışı Demir Export, yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaştırmak için bizlere teslim etmiştir.. Ayrıca genel merkez tarafından gönderilen 116 adet gıda kolisi ve yine Somalı hayırsever bir vatandaşımız tarafından 134 adet gıda kolisi şubemize teslim edilmiştir. Bizlerde Türkkızılayı soma şubesi olarak kendi imkanlarımızı kullanarak belirlediğimiz kişilere teslimata başlamış bulunmaktayız.

TÜRK KIZILAYI SOMA ŞUBESİ OLAYRAK Yine bu yılda 96 adet kurban vekaletleri sayesinde 2664 adet kıyma ve kavurma dağıtımı yapılmak üzere 1332 aileye dağıtımı gerçekleştirilecek olup, TÜRKKIZILAYI genel merkez tarafından belirlenen gerçek ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere 116 aileye maddi destek sağlanacaktır.

Sizlerde yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızı sevindirmek, onlarında sofrasına olabilmek ,dualarını alabilmek adına her türlü gıda, zekat ve fitre yardımlarınızı şubemize ulaştırıp gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Mübarek ramazan ayı hürmetine yardımlarınızı bekliyor Türkkızılayı Soma Şubesi olarak yardımlarınız için tüm yardıma muhtaç vatandaşlar adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!