Soma Karaelmas Gazetesi

Turgutalp’te Geleneksel Sünnet Şöleni Yapıldı

Turgutalp’te Geleneksel Sünnet Şöleni Yapıldı
1.420 views
22 Nisan 2014 - 7:35

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Turgutalp’te geleneksel olarak düzenlenen toplu sünnet merasimi gerçekleştirildi.
Hafta sonu yapılan şölene Soma Kaymakamı M.Bahattin Atçı,Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene,Belediye Başkan Yardımcısı Ali Tulup’un yanı sıra kamu kurum ve kuruluş amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Turgutalp Mahallesi ve Soma Müftülüğünce organize edilen etkinliklere Turgutalp halkı yoğun ilgi gösterdi. Turgutalp camiinde mevlit okunması ile başlayan etkinlikler sünnet çocuklarının konvoy ile gezdirilmesiyle devam etti. Hafta sonu yapılan etkinliklerde 13 çocuk sünnet ettirildi.
Öğleden önce merkez caminde mevlidi şerif okundu. Namazdan sonra Turgutalp halkı tarafından gelen misafirlere yemek ikramında bulunuldu. İkramlar sonrasında düzenlenen takı töreninde sünnet çocuklarına çeşitli hediyeler verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!