Soma Karaelmas Gazetesi

TSO’dan tam destek

TSO’dan tam destek
640 views
20 Kasım 2017 - 7:47

Soma Meslek Yüksekokulu yöneticileri Soma Ticaret ve Sanayi Odasını İşyeri uygulamaları eğitimi konusunda görüşmek için ziyaret etti.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Soma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Ayla Tekin ve Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Fırat Tekin; İşyeri Uygulamaları Eğitimi / İntörn kapsamında Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık’ı makamında ziyaret etti.

Soma TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Eroğul ve Soma TSO Yönetim Kurulu Üyesi Nadirhan Hızlı da ziyaret sırasında hazır bulundu.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık, “Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak Manisa Celal Bayar Üniversite öğrencilerinin İşyeri Uygulamaları Eğitimi Programını desteklediğini, Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin işyerlerinde bu eğitimlerin yapılması için de gerekli desteği vereceğini” söyledi.

Soma MYO Müdürü Ayla Tekin ‘Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık’a Üniversitemize vermiş oldukları destek için teşekkür ederiz’dedi.

Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık, Soma MYO Müdürü Ayla Tekin’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!