Soma Karaelmas Gazetesi

TSO, hizmetlerini Avrupa Standartlarına çıkardı

TSO, hizmetlerini Avrupa Standartlarına çıkardı
644 views
21 Ağustos 2017 - 8:15

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Hakan Işık ile Avrupa Standartlarında hizmet veren beş yıldızlı oda olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Oda Sistemlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda Sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan Akreditasyon Sistemi kapsamında; Soma Ticaret ve Sanayi Odası  Akreditasyon Denetimi, 15 Ağustos 2017 Salı günü  gerçekleştirildi.

Türk Loydu  Baş Denetçisi Ayşe Nur Atay  tarafından gerçekleştirilen denetim sonucunda 2015 yılında Akredite olan Soma  TSO’nun Avrupa Standardlarında hizmet veren beş yıldızlı oda olduğu bir kez daha tescillendi.

Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık “Yönetim Kurulumuz ve personelimizin elbirliği ile, yoğun çalışmalar sonucunda,  Akreditasyon  belgesini bir kez daha almaya hak kazandık. Bu çerçevede her zaman önceliğimiz, Soma TSO üyelerine sinerjisi yüksek personelimizle, birlik içinde en iyi hizmeti verebilmek, Odamızın iş dünyası nezdindeki saygınlığını arttırmaktır ”dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!