Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

‘Trene Yetişemiyoruz’

‘Trene Yetişemiyoruz’
1.412 views
19 Ağustos 2014 - 7:08

Vatandaşlar otobüs saatleri ile tren saatlerinin bir biri ile çakıştığını belirterek, “trene yetişmek için özel araç mı kiralayacağız? diye soruyorlar.
Trene yetişmek için yarım saat öncesinden otobüse binmek zorunda olduklarını belirten vatandaşlar tren saatlerinin otobüs saatleri ile çakıştığını söylediler. Şikayetlerini dile getiren vatandaşlar ‘ Tren 10.20’de İstasyondan geçiyorken Beşyol’dan otobüs 10.10 geçe çıkıyor. Yetişmek için nasıl bir yol çiziliyor. Otobüsün Belediye önünden çıkarak İstasyona varması en fazla yarım saat sürüyor. Biz trene nasıl yetişeceğiz. Trene yetişmek için yarım saat önceden yola çıkıp İstasyonda beklememiz gerekiyor. Diğer türlü taksi ile inmemiz lazım. Taksiye para vereceğimize otobüs ile gideriz. Yayan gitmeye kalksak yollar toz içinde geçen araçlardan toza bulanıyoruz. Yetkililer bu konuda ne gerekiyorsa yapsınlar. Tren saatleri ile otobüs saatleri uyumlu olsun. Saatlerce istasyonda beklemek zorunda kalmayalım’ dediler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!