Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Trafik Konusunda Taviz Yok

Trafik Konusunda Taviz Yok
1.741 views
01 Aralık 2014 - 9:11

Soma’da bir süredir sıklaşan trafik denetimleri artarak sürüyor. Gün geçtikçe artan motosikletler bir yandan kazalara sebebiyet verirken diğer yandan motosiklet sürücüleri tehlikeyle burun buruna geliyor.

Trafik denetimlerinde “dur” ihtarına uymayan sürücüleri kovalama yapmadan gerekli trafik cezalarını araç plakası adresine gönderiyor. Son günlerde artan motosiklet kazaları sonrasında denetimlerini sıklaştıran Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kask, ehliyet ve tescili bulunmayan sürücülere ceza yağdırıyor.

Emniyet ekipleri geçtiğimiz günlerde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi bahçesine park eden lise öğrencilerinin motosikletlerini toplayarak eksik evrakları olan motosikletleri topladı ve cezai işlem uygulayarak öğrencileri uyardı.

Tehlikeleri önlemek için her gün farklı noktalarda uygulama yapıldığını belirten Soma İlçe Emniyet Müdürü Nebi Özerdem, “Trafik konusunda hassasiyetle duruyoruz ve taviz tanımıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!