Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Toplum Destekli Polisler Kur’an Kurslarında

Toplum Destekli Polisler Kur’an Kurslarında
1.130 views
22 Ağustos 2014 - 7:42

Toplum Destekli Polis Ekipleri okullardan sonra şimdi de Kur’an Kurslarında suçların önlenmesi konusunda eğitim vermeye başladı.
Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği ekipleri tarafından Kuran Kurslarında bulunan öğrencileri bilgilendirildi.
Suçların işlenmeden önce önlenmesi konusunda büyük bir özveri ile çalışan Soma TDP ekipleri her fırsatı değerlendiriyor. Okullar, toplantılar, kahvehaneler ve kalabalık gördükleri her yerde bilgilendirme çalışmalarına devam eden TDP ekipleri Kur’an Kurslarının açılması ile birlikte camileri dolaşmaya başladılar. Kurslarda öğrencilere 12 yaşına giren her çocuğun cezai ehliyete sahip olduğunu, Şiddetin hiç bir zaman çözüm olmadığını, İnternet kullanımında kimlik bilgilerinin saklanması gerektiğini, internetin zararları ve hayır deme hakkına sahip olduklarını belirten TDP ekipleri İnternette iken sizleri rahatsız edenlere karşılık vermeden ve hiç çekinmeden ailenize bildirin uyarılarında bulundular.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!