Soma Karaelmas Gazetesi

TML’de “Mesleki Farkındalık Kahvaltısı” Yapıldı

TML’de “Mesleki Farkındalık Kahvaltısı” Yapıldı
3.889 views
20 Aralık 2013 - 7:41

Soma Ticaret Meslek Lisesi Öğrencilerinin Mesleklerindeki Farkındalıkları Arttı. Soma Ticaret Meslek Lisesi tarafından bu yıl “Soma’da Mesleki Eğitim” temalı “Mesleki Farkındalık Kahvaltılarının” ikincisi yapıldı.
Kahvaltı 19.12.2013 tarihinde saat 10.00’da okul salonunda yapıldı. Kahvaltıya Soma Kaymakamı Sayın Mehmet Bahaattin Atçı, kurum amirleri, şube müdürleri, meslek liseleri müdürleri, sektör temsilcileri, işletmelerde beceri eğitim iş yeri sorumluları katıldı. Okul Müdürü Süleyman Erdinç, stratejik planlarında yer olan ilçemizde muhasebe mesleğine ve okulumuza olan mesleki farkındalığın arttırılması için böyle bir organizasyon yaptıklarını belirtti. Bunun yanında misafirlerimizle öğrencilerimizi böyle bir kahvaltıda bir araya getirerek onların birlikte vakit geçirmeleri, meslek mensuplarından meslekleri hakkında genel bir bilgiye de ulaşmaları hedeflenmiştir. Kahvaltının yılda iki defa planlandığı ve bu yıl ikincisinin de geniş bir katılımla yapıldığını ifade etti. Gelecek yılda kahvaltı programlarımız devam edecek dedi. Tüm katılımcılara davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. Kahvaltıya Manisa İl Meclis Üyesi SMMM Ali Sezer, Soma Belediyesi Meclis Üyesi SMMM Şeref Kavruk, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, Şube Müdürleri, Murat Öztürk, Mustafa Dikici, Mehmet Yurdadır,  Türkiye İş Kurumu Soma Şube Müdürü Yavuz Altay, Soma Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Öncel Yılmaz, Kardeş Kurumumuz Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Eroğul, Yönetim Kurulu Üyesi Nadirhan Hızlı, Manisa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Soma Temsilcisi SMMM Fatih Kaya, Soma Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Rıza Çetinkaya, Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Ahmet Açar, Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Erhan Ertekin, meslek mensupları, okul aile birliği yöneticilerimiz, okulumuz idarecileri, öğretmenleri ve öğrencilerimiz katılmıştır. Kahvaltı Katılımcıların ve öğrencilerin memnuniyetiyle tamamlanmış, hatıra fotoğrafının ardından program sona ermiştir.

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!