Soma Karaelmas Gazetesi

TML’de “İş Deneyimlerini Aktarma, Girişimcilik” semineri

TML’de “İş Deneyimlerini Aktarma, Girişimcilik” semineri
954 views
26 Mart 2014 - 8:07

Okulun Girişimcilik Kulübü tarafından organize edilen semineri, STSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Eroğul verdi.
STSO Başkanı Hakan Işık’ın da katıldığı seminere, öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Mustafa Eroğul, iş hayatının dününü ve bugününü öğrencilere aktardı.
Küçük bir işyeri ve minibüs ile başladığımız ticaret hayatımız Eroğul Gıda ve yeni açtığımız Soma Kığılı mağazamızla devam ediyor dedi. Öğrencilere iş tecrübesi olarak, yaptığınız işi sevin, sebat edin, cebinizdeki paranın ne kadarının sizin olduğunu bilin, dürüst olun, çalışmaktan yılmayın, pazara sadece kendi gözünüzle değil müşterinizin gözüyle de görün, fırsatları iyi değerlendirin dedi. Bunun yanında, İş hayatınızda rakipleriniz olacak, yarış halinde olacaksınız, bunun için kendinizi geliştirin, çağın gerekleriyle donanın, bilgisayarı verimli kullanın başarının kendiliğinden geldiğin göreceksiniz dedi. Bir işe başladığınızda o işyerinde neler yapılıyorsa, o işleri yapmaktan çekinmeyin, taşın altına elini koymaktan korkmayın dedi.
STSO başkanı Hakan Işık da, gençler işinizi sevin, dürüst olun, doğru çalışın başarılı olacaksınız dedi. Okul müdürü Süleyman Erdinç, seminere katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Okulumuzda iş hayatına dönük seminerler devam edecektir dedi.

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!