Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

TML 3.Geleneksel Pilav Hayrını Yaptı

TML 3.Geleneksel Pilav Hayrını Yaptı
1.176 views
21 Nisan 2014 - 6:55

Soma Ticaret Meslek Lisesi 3. geleneksel pilav hayrını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Okulda düzenlenen pilav hayrına Kaymakam Mehmet Bahattin Atçı’nın yanı sıra, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy,  Belediye Meclis Üyeleri SMMM Ali Sezer ve Mustafa Çamzeybek, STSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa SMMM Soma Temsilcisi SMMM Fatih Kaya, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mehmet Necmi Varol,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Meslek Mensubu Mali Müşavirler, okul müdürleri, kurum amirleri, beceri eğitim işyeri temsilcileri,  veliler, öğretmenler, öğrenciler katıldı.
Okul Müdürü Murat Öztürk, kardeş kurumumuz Soma Ticaret ve Sanayi Odası sponsorluğunda yaptığımız pilav hayrımızda maksat hasıl olmuştur dedi. Kardeş kurumumuzun değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum dedi. Pilav, ayran ve tatlıların ikram edildiği, yoğun bir katılımın gerçekleştiği pilav hayrı dolayısıyla Okul Müdürü Murat Öztürk, hayra katılanlara teşekkür etti. Turizm haftası etkinlikleriyle birlikte düzenlenen son etkinlikle turizm haftası faaliyetleri de sona ermiş oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!