Soma Karaelmas Gazetesi

Tırmanma Duvarı Protokolü imzalandı

Tırmanma Duvarı Protokolü imzalandı
72 views
29 Nisan 2021 - 18:13

Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan’ın girişimleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Soma’ya 3 halı saha ve tırmanma duvarı için protokol imzaladı.

Soma Belediyesi ile Spor Toto Başkanlığı arasında 1 Kapalı Halı Saha, 2 halı saha ve Tırmanma Duvarı yatırımların protokol imzası Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan ve Soma Belediye Başkanı Ali Tulup’un katılımı ile Spor Toto Teşkilatı Başkanı Bünyamin Bozgeyik’in makamında gerçekleşti.
Protokol töreni sonrası Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan tarafından yapılan açıklamada ‘Spor Toto – Soma Belediyesi işbirliğiyle 1’i kapalı olmak üzere 3 adet halı saha ve dağcılık sporuyla ilgilenen gençler için tırmanma duvarı yapımına dair protokoller imzalandı. Hayırlı olsun’ ifadelerine yer verildi.
Soma Doğa Sporları Kulübünün talebi üzerine Muzaffer Ecemiş Spor Salonuna kurulacak olan Tırmanma Duvarını’nın da yapılması netlik kazanmış oldu.
Kapalı Halı Saha’nın Turgutalp’e yapılacağı öğrenilirken, diğer 2 halı sahanın da hangi okul bahçelerine yapılacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!