Soma Karaelmas Gazetesi

TFF’den Soma’ya Okul Sözü

TFF’den Soma’ya Okul Sözü
1.310 views
09 Ağustos 2014 - 7:57

Soma’da yaşanan maden faciası sonrasında Soma’ya yapılan yardımlar gelmeye devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu da Soma’ya okul yapma sözü verdi.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’yi ziyaret eden Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar ve Milli Takım Teknik Direktörü Yardımcısı Hamza Hamzaoğlu, Soma’ya yapmak istedikleri okul ile ilgili Belediye Başkanı Ergene’ye bilgi verdiler.
Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar, “Soma’da yaşanan üzücü olay sonrasaında bizde Soma’ya yardım yapalım istedik. Federasyon Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim bu konun üzerine giderek yardım yapacaklarını belirttiler. Bizde onun için bu gün buraya geldik. Belediye Başkanımız Hasan Ergene, bize 30 dönümlük bir arsayı okul yapmak için verdi. Hürriyet Mahallesi kamyoncular kooperatifi altındaki hayvan pazarının olduğu yere güzel bir okul yaptıracağız. Bu okulumuzun temelini de yetiştirebilirsek Manisa’da oynanacak Fenerbahçe- Galatasaray Türkiye kupası maçı öncesinde atmak istiyoruz.”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!