Soma Karaelmas Gazetesi

‘Temiz Toplum ve Temiz Siyasetin Adresi Saadet Partisi’

‘Temiz Toplum ve Temiz Siyasetin Adresi Saadet Partisi’
1.669 views
20 Ocak 2014 - 7:59

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Soma’ya gelerek, Saadet Partisi Soma Belediye Başkan adayı tanıtım törenine katıldı. Kamalak, partisinin aday tanıtım töreninde, “Temiz toplum, temiz siyaset”in adresinin, Saadet Partisi olduğunu söyledi.
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Partisinin Soma Belediye Başkan adayı Avukat Egemen Bülent Türkmen’i tanıttı.
Soma Belediye Düğün Salonunda düzenlenen aday tanıtım programında konuşma yapan SP Genel Başkanı Kamalak, “Milli Görüşün iktidardan uzak kaldığı her gün, Türkiye’miz için, İslam için, hatta insanlık için bir mahrumiyettir.” dedi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, “Milli Görüş’ün iktidardan uzak kaldığı her bir gün, Türkiye’miz için, İslam alemi için, hatta tüm insanlık için bir mahrumiyettir” dedi.
Kamalak, partisinin Soma Belediye Başkan Adayının tanıtım töreninde, “Temiz toplum, temiz siyaset”in adresinin, Saadet Partisi olduğunu söyledi.
“Milli Görüşçüler”in rüşvete ve yolsuzluğa karışmadığını ifade eden Kamalak, şöyle konuştu:”Milli Görüş’ün iktidardan uzak kaldığı her bir gün, Türkiye’miz için, İslam alemi için, hatta tüm insanlık için bir mahrumiyettir. Türkiye”nin şu haline bakın. Cumhuriyet savcısı belgeleri toplar, araştırır. Bir suç ihbarı geldiği vakit, belgeleri toplar, delilleri bir araya getirir, iddianamesini yazar ve sunar. İddianame mahkeme tarafından kabul edilinceye kadar, o kişi şüphelidir. Mesela suçlu, hakaret edebilir mi? Birileri çıkıp, birilerine Haşhaşiler diyebilir mi?”
Saadet Partisi Soma Belediye Başkan Adayı Egemen Bülent Türkmen de seçimi kazanacaklarını ifade ederek, “Halkımız, dostluk ve sıcaklık istiyor. Saadet Partisi olarak Soma’da dostluğun ve kardeşliğin yanındayız” dedi.

k5.jpg

k4.jpg

Kamalak1.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!