Soma Karaelmas Gazetesi

Tedaş’ın Sistem Değişikliği Vatandaşı Mağdur Etti

Tedaş’ın Sistem Değişikliği Vatandaşı Mağdur Etti
1.916 views
18 Kasım 2013 - 7:54

Tedaş’ta yaşanan sistem değişikliği nedeni ile vatandaşların bir çoğuna 2 aylık ile 45 günlük arasında faturalar yazıldı. Faturaların yüksek gelmesi bir çok kişiyi mağdur etti.
Gediz Edaş Soma Baş Mühendisliği İşletme Müdürü Ahmet İzgin, konu ile ilgili bilgi verdi.
Konu ile ilgili bilgi veren Gediz Edaş Soma Baş Mühendisliği İşletme Müdürü Ahmet İzgin, ‘Tedaş’ta daha hızlı ve daha sonuç verici olan yeni bir sisteme geçildi. Bu sisteme ise 25 Ekim tarihinde yani 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının olduğu 4 günlük bir tatile getirildi. Tedaş’ta tamamen bilgisayar sistemleri yenilendi. 30 Ekim’de sistem yeni bir sistem ile devreye girdi. Bu süreçte ise abone sayaçlarımızda okunamadı. Ayrıca ödeme sırasında uzun kuyruklarda oluştu. Kurban Bayramında ise 9 günlük tatil olması bazı abonelere ulaşılamadı. Abonelerin bazılarının sayaçları okunamadı. Bu nedenle bazı bölgelerde 2 aylık bazılarında ise 46 günlük faturalar yazıldı. Bundan dolayı sıkıntı yaşandı. Bu şekilde bir fatura bir daha gelmeyecek. Abonelerimiz rahat olsun’dedi.

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!