Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

TDP’li Ekipler Pazar Yerinde Broşür Dağıttı

TDP’li Ekipler Pazar Yerinde Broşür Dağıttı
3.090 views
21 Ağustos 2014 - 7:12

Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri, halkı bilinçlendirmek için Çarşamba pazar yerinde halka uyarılarda bulundu.
Yankesicilik ve dolandırıcılık hakkında bilinmesi gerekenleri ve alınması gereken önlemleri halk ile paylaşan Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, Polis Koleji öğrencileri ile Halka broşür dağıttı. Çantaları ve değerli eşyalara sahip çıkılmasını, çantalarını önlerine almalarını ve canlarının yanmaması için bu önerilere dikkat edilmesini vurguladı.
Özellikle Bayanlar Ve Yaşlılar Tercih Ediliyor
Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, pazaryerinde, stadyumlarda, toplu taşıma araçlarında ve benzeri yerlerde itildiğini anlayan vatandaşların ceplerini ve çantalarını kontrol etmesi göz önünde bulundurulduğu belirterek, son zamanlarda artan yankesicilerin özellikle bayanlar ve yaşlıların tercih edildiğini söyledi.
Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği yetkilisi Kamil Sevik, “amacımız vatandaşların yankesicilik olaylarına karşı mağdur olmaması, suçun işlenmeden önce önüne geçebilmek için vatandaşlarımızı duyarlı bir hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.
Vatandaşlar ise, polis ekiplerinin uyarılarını başarılı bularak önce biz vatandaş olarak daha dikkatli olmamız gerektiğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!