Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Tatil onların hakkı

Tatil onların hakkı
1.182 views
04 Ağustos 2016 - 8:17

Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Dikili-Bademli Köyü’nde engellilere yönelik açtığı yaz kampında yaşlı ve engelliler günlerini eğlenerek geçiriyor.

Bademli Tatil Köyü’nde denize sıfır bir alanda oluşturulan ve adeta 5 yıldızlı otelleri aratmayacak şekilde düzenlenen yaz kampında Huzurevi sakinlerine tatil keyfi yaşatılıyor.

Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Suudi Arslan “Yaz kampımzın yerini biz hayırsever bir kardeşimiz tarafından kiralanmış. Daha sonra destekler ile bu hale getirilmiş. Her yıl kurumumuzda kalan engellilerimizi ve yaşlılarımızı gruplar halinde buraya getirerek 1 hafta kamp düzenliyoruz. Engellilerimiz ve yaşlılarımıza her gün 3 öğün yemek usta aşçılarımız tarafından hazırlanılıyor. Görevli personelimiz ve kurumda kalan engelli ve yaşılarımızla adeta bir aile gibiyiz. Eylül ayına kadar devam edecek olan kamp aktif olarak gruplar halinde konaklanıyor. Engelli ve yaşlılarımızın dilediğince eğlenmelerine ve tatil yapmasına olanak sağlamak amacı ile her türlü aktiviteler düzenleniyor’ dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!