Soma Karaelmas Gazetesi

Tarım Sigortaları Hakkında Toplantı

Tarım Sigortaları Hakkında Toplantı
955 views
13 Ocak 2014 - 7:54

Soma İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail KAYA Tarım Sigortalarının önemine dikkat çekerek, Tarsimin 16 Ocak 2014 tarihinde Belediye Düğün Salonunda saat 14:00 te ilçemizde, tanıtım, bilgilendirme ve üretici eğitim toplantısı düzenlediğini söyledi.
Soma İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail KAYA Tarım Sigortalarının önemine dikkat çekerek oluşabilecek dolu, fırtına, hortum, yangın, heyelan, deprem, sel ve su baskını gibi riskler ile hayvanlar için ölüm riskinin devlet destekli tarım sigortalarıyla zararın en aza indirgendiğini belirterek Tarsimin 16 Ocak 2014 tarihinde Belediye Düğün Salonunda saat 14:00 te ilçemizde, tanıtım, bilgilendirme ve üretici eğitim toplantısı düzenlediğini söyledi.
Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkilileri, İlçe Müdürlüğü teknik elemanları, köy muhtarları ve üreticilerin davet edildiği toplantıda TARSİM Manisa Bölge Müdürlüğü yöneticileri Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin işleyişi ve hasar organizasyonu ile ilgili bilgi vereceklerdir. İlçe Tarım Müdürü İsmail KAYA çiftçilerimiz için yararlı olacağı inancındayım diyerek tüm üreticilerimizi tarsim tanıtım toplantısına beklediğini ifade etti.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!