Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Tanrıverdi’nin Soma Ziyareti

Tanrıverdi’nin Soma Ziyareti
3.307 views
17 Eylül 2013 - 7:54

AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Manisa’nın Soma İlçesine gelerek, Soma Naciye Evren İlköğretim Okulu ve Soma Spastik Özürlü Çocuklar Derneği Okul İnşaatında incelemelerde bulundu.
Naciye Evren İlköğretim Okulunu ziyaret eden AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Avdan Belediye Başkanı Sabır Tuna, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Özkan, İl Genel Meclis Üyeleri, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Erol Saygılı, Kadın Kolları Başkanı Sultan Çoban, Belediye Meclis Üyeleri, Naciye Evren Okul Müdürü Mehmet Mandacı ve Okul Aile Birliği Başkanlığı tarafından karşılandı. Tanrıverdi, burada Okul Müdürü Mehmet Mandacı’dan okul hakkında bilgiler aldı.
Naciye Evren İlköğretim Okuluna Ek Bina
Okul Müdürü Mandacı, “Okulumuza çok fazla talep var. 1.479 öğrenci sayımız ile yeni bir eğitim öğretim yılına başlamış bulunuyoruz. Okulumuza talebin fazla olmasıyla öğrenci sayımızda oldukça fazla olduğundan ek binaya ihtiyacımız var” dedi.
Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ise, “ Ek bina talebini yatırım programına aldıklarını ve 2014 yılı eğitim öğretim yılına yetiştirileceğini” söyledi.
Öğrencileri ziyaret eden Tanrıverdi, öğrencilere 2013-2014 eğitim öğretim yılı kitaplarını dağıttı. Öğrencilere başarılar dileyen Tanrıverdi, “ Türkiye’nin bir yanında okul kitaplarımız öğrencilerimize dağıtıldı ve hiçbir ücret alınmadı. Kitaplarımızda bu yıl yeni bir yeniliğe gidilerek bir ders kitabımız 1.dönem ve 2.dönem olarak ikiye bölündü” dedi.
Naciye Evren İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Mandacı ve Okul Aile Birliği Başkanı Nüvit Iğnak Milletvekili Tanrıverdi ve Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’ye çiçek takdim etti.
    Başbakan Erdoğan’dan Öğrencilere Mektup
Başbakan Erdoğan minik öğrencileri yine unutmadı. Bugün ilk defa okul heyecanını yaşayan öğrenciler kitaplarının arasında bir sürprizle karşılaştı.
2013-2014 eğitim öğretim yılında minik öğrenciler ders kitaplarıyla ve sıralarla ilk kez tanıştı. Öğrencilerin kitaplarının arasından geçen yıl olduğu gibi Başbakan Erdoğan’ın yazdığı mektup çıktı.
Öğrencilere iyi dersler dileklerini ileten Tanrıverdi beraberindekilerle birlikte Soma Spastik Özürlü Çocuklar Derneği Okul İnşaatına geçti.
   Soma Spastik Özürlü Çocuklar Derneği Okulu Aralık Ayında Tamamlanacak
Geçtiğimiz aylarda ihalesi yapılan Bülent Ecevit Parkı üzerinde bulunan Soma Spastik Özürlü Çocuklar Derneği Okul İnşaatını ziyaret eden Tanrıverdi, İhaleyi alan firma yetkilisinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Firma yetkilileri, “okul inşaatımızın üzerine 1 kat daha ilave edilerek, güçlendireceğiz ve incesini yaparak Aralık ayında anahtar teslimi yapacağız” şeklinde konuştu.
Dernek Başkanı Cihan Yavuz ise, AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ve Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’ye teşekkür etti.

4.jpg

5.jpg

7.jpg

 


YASAL UYARI

Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!