Soma Karaelmas Gazetesi

Tanrıverdi’den, Ergene’ye Tebrik Ziyareti

Tanrıverdi’den, Ergene’ye Tebrik Ziyareti
1.099 views
26 Nisan 2014 - 7:22

Ak Parti Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Soma’ya gelerek, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’yi makamında ziyaret ederek, seçimlerde gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik etti.
Partililer tarafından belediye binası önünde karşılanan Ak Parti Merkez Yönetim Kurulu üyesi Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Başkan Ergene’nin makamında ağırlandı.
Yeniden Belediye Başkanı seçilen Hasan Ergene’ye tebrik ziyaretinde bulunmak için Soma’ya geldiğini belirten Tanrıverdi, “ Soma’nın temel sorunlarını bugüne kadar çözmüş, yeni başkanlık döneminde de sorunları çözmeye çalışacak. Yeni başkanlık dönemi hayırlı olsun” dedi.
“Bizim Soma Sevdamız ve Aşkımız Hiçbir Zaman Bitmez”
    Önümüzdeki süreçte Soma ve Somalı hemşirelerimiz için daha büyük bir sevdayla, daha büyük bir aşkla çalışacaklarını belirten Tanrıverdi, “Bizim Soma sevdamız ve aşkımız hiçbir zaman bitmez. Her zaman ifade ediyorum, Soma alın teriyle büyüyen bir ilçemizdir. Şimdiye kadar Soma’ya önemli eserler kazandırdığımızın inancındayım.
İnşallah bundan sonrası için Büyükşehir Belediyesi MHP’li Belediye Başkanı tarafından yönetilecek Soma’yı ihmal etmemesi içinde buradan sesleniyorum. Soma’yı ihmal edecek olursa Soma yalnız değil, ben Soma’nın yanındayım dolayısıyla Soma’nın ihtiyaç duyduğu her hizmete merkezi hükümetimizden temin etmek benim boynumun borcudur. Soma’nın yalnız olmadığını belirterek Belediye Başkanımız Hasan Ergene’nin arkasında, hizmetlerinin yanındayız” şeklinde konuştu.
“Artık Halkımız Devlet Başkanını Seçecek”
    Merkez Karar Yönetim Kurulu toplantısında Cumhurbaşkanlığı seçiminin konuşulduğunu dile getiren Tanrıverdi, 9-10-11 Mayıs tarihlerinde Afyonkarahisar’da yapılacak olan genişletilmiş istişare toplantısında Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda değerlendirme yapılacağını söyledi. Tanrıverdi, Mayıs ayı sonunda Cumhurbaşkanı adaylarının belli olacağını belirterek, “Halkımız Cumhurbaşkanı adayını devlet başkanı olarak seçecek” dedi.
Tanrıverdi, “Hasan Ergene’ye Sevgilerimle” yazılı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasını taşıyan poster hediye etti.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!