Soma Karaelmas Gazetesi

Şube Müdürleri Değişiyor

Şube Müdürleri Değişiyor
2.101 views
18 Nisan 2014 - 7:00

Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Şube Müdürleri değişiyor. Milli Eğitim Bakanlığının il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri Şube Müdürü kadrolarında görevde yükseltme yazılı ve sözlü sınavda başarılı olan Şube Müdürleri belli oldu.
Soma’da Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Şube Müdürlerinden bazıları değişirken bazıları ise kadrolu oldu. Soma Milli Eğitim Müdürlüğünde halen şube müdürlüğü görevini yapan Mustafa Dikici kadrolu oldu. Şube Müdürü Mehmet Yurdadur ise Okul Müdürlüğüne geri döneceği edinilen bilgiler arasında. Yeni Şube Müdürlerinin bir tanesi Soma Anadolu Lisesi Müdürü Halil Can olurken diğerinin ise Tortum Halk Eğitim Merkezi Müdürü’nün olduğu belirtilirken, Soma Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Abdurrahman Topçuoğlu ise Kırkağaç Şube Müdürlüğüne atandı. Soma Fen Lisesi Müdürü Saadettin Uysal ise Bergama Şube Müdürlüğüne atanırken, boşalan okul müdürlükleri görevine ise kimlerin geleceği ilerleyen günlerde belli olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!