https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

ResimLink - Resim Yükle

Staja 41 Öğrenci Gönderdi

Staja 41 Öğrenci Gönderdi
2.084 views
06 Kasım 2015 - 8:00

Meslek Kuruluşları ve öğrencileri kaynaştıran kahvaltı yapıldı.
Fatih   Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından geleneksel hale getirilen  Mesleki Farkındalık Kahvaltı’sının 5.si gerçekleştirildi.
Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Geleneksel Mesleki Farkındalık  Kahvaltısını gerçekleştirildi. Okulun çok amaçlı salonunda yapılan  kahvaltıya Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Belediye Başkan Yardımcısı  İbrahim Demiraslan, Şube Müdürleri Mehmet Yurdadur, Ramazan Öney, Ak  Parti İlçe Başkanı ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Şeref Kavruk, Vergi  Dairesi Müdürü Süleyman ATmaca, SGK Şube Müdürü Cemal Bülbül, Serbest  Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Fatih Kaya’nın yanı sıra muhasebeciler, öğrenciler ve veliler katıldı. Okulun bu yıl 41 öğrenci  staja gönderdiğini dile getiren Okul Müdürü Murat Öztürk ’28 kız öğrenci  13 erkek olmak üzere 41 öğrencimizi Meslek kuruluşlarında staj için  yönlendirdik. 15 öğrencimiz Muhasebecilerimizin yanında 9 öğrencimiz ise  Banka Şubelerimizde beceri eğitimlerine devam ediyorlar.
Diğer  öğrencilerimiz de farklı alanlarda stajlarını görüyorlar. Rutinden çıkmak  için yaptığımız bu organizasyonlarda eğitim ve istihdam ikilisini  okullarımıza taşımak burada toplandık. 2015-2016 yılında okulumuz 5  farklı alanda eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Okulumuzda 554 öğrenci  26 öğretmen 4 idareci kadrosu ile hizmet vermektedir. Muhasebe finansman,  Ulaştırma, Sağlık alanında 3 daldan oluşmaktadır. Ebe yardımcılığı ,  Hemşire Yardımcılığı, Sağlık Bakım Teknisyenliği bölümlerinden  oluşmaktadır. Kahvaltımız her geçen yıl amacını katlayarak devam  ettirmektedir. Bizlere destek veren tüm işletmelerimize ve kurumlarımıza  şükranlarımı sunuyorum’dedi.Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ‘Öncelikle bu sektörde bizim  öğrencilerimize kapılarınızı açıyorsunuz. Usta Çırak ilişkisi içinde bir  ahilik felsefesi ile yetiştirip hayata hazırlıyorsunuz. İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğü adına sizlere teşekkür ediyorum. Her yıl mükemmel bir şekilde  bizleri burada buluşturan Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine  idaresi ve öğrencilerine teşekkür ediyorum’dedi.
Muhasebeciler Odası Başkanı Fatih Kaya ‘ Her yıl bu geleneksel kahvaltıyı  düzenleyen herkese teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandırıyorlar.
Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kahvaltı programının  aynı şekilde devam etmesini diliyorum’dedi.Kahvaltıya katılanlar hep birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile okuldan  ayrıldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
Görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

error: Content is protected !!