Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

SRC Eğitim Merkezi Açıldı

SRC Eğitim Merkezi Açıldı
4.833 views
13 Mayıs 2014 - 6:49

Soma’da Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan İlk ve Tek  Yetkili Belgeli Src Eğitim Merkezi Açıldı.
Kurucu Müdürlüğünü Recep Tursun’un  yaptığı  Öztur  Özel Eğitim Hizmetleri Sağlık Danışmanlık Taşımacılık  Turizm  Sanayi ve Tic.LTD. Şti, kurtuluş mahallesi H.Özkılınç caddesi (Sarı Hoca Aş evi karşısı-GSM:0 549 6132233-Tel:0 236 612 22 00) üzerinde  hizmete  açıldı.
SRC Belgesi, K yetki belgesi  işlemleri, yeni belge çıkartma, araç düşümü, araç ilave, belge yenileme (Vize), psikoteknik danışmanlığı  artık Öztur  SRC eğitim merkezi  tarafından  ilçemizde verilmektedir. SRC eğitim kurslarına başlayan firmanın işletme  müdürü Recep Tursun; “ Soma’mızın  en büyük geçim kaynağı olan  nakliyat  faaliyetleri ilçemizde oldukça yoğun  sürmektedir. Daha  önceleri  vatandaşlarımız kanunen gerekli  SRC  belgesi  için  Soma’nın dışına  gitmekteydi. Biz bu hizmeti  vatandaşlarımızın  ayağına getirdik . T.C Ulaştırma, trafik emniyet, trafik jandarma SRC belgesi, psikoteknik belgesi ve K belgesi olmayan sürücülere ağır para cezaları uygulamaktadır. B sınıfı ehliyeti olanlarda,şehir içinde ve şehir dışında ister ticari taşımacılık olsun, isterse kendi malını taşısın SRC ve PSİKOTEKNİK belgesi olması kanunen  zorunludur. Bu nedenle vatandaşlarımızın para cezasına maruz kalmamaları için bir an önce bu belgeleri almalarını tavsiye ediyoruz. T.C Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından yetkili soma ve çevresinde  tek firma Öztur SRC’dir. Yetki belgesi olmayan çantacı diye tabir edilen hatta bunların içerisinde ne yazıkki bazı sürücü kursları da bulunan kişilere vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için güvenmemeleri gerekir. Yaptığımız işlemlerde Ulaştırma Bakanlığına karşı sorumlu olduğumuzdan yarı kamusal çalışmaktayız. Firma olarak biz vatandaşlarımıza hizmeti ayaklarına getirdik, vatandaşlarımızın da bize sahip çıkmalarını bekliyoruz.”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!