Soma Karaelmas Gazetesi

Spastik Çocuklar Derneği Okul İnşaatı 4 Ayda Bitecek

Spastik Çocuklar Derneği Okul İnşaatı 4 Ayda Bitecek
2.382 views
24 Ağustos 2013 - 8:22

Bülent Ecevit Parkı üzerinde Soma Spastik Özürlü Çocuklar Derneği Okul İnşaatı hayırseverlerin katkıları ile yapılan binanın ihalesi yapıldı. İhaleyi alan firma 4 ay içinde bitirileceğini belirtti.
Okul İnşaatı önünde Belediye Başkanı Hasan Ergene, İl Genel Meclis Üyeleri Süleyman Altıparmak ve İbrahim Demiraslan, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan, Soma Spastik Çocuklar Derneği Başkanı Cihan Yavuz ve Başkan Yardımcısı Derya Polat, Belediye Meclis Üyesi Mesut Özdemir ve firma yetkilileri bulundu. Belediye Başkanı Hasan Ergene ‘Burası derneğimizin arsasıydı. Kat karşılığı müteahhide verildi. Müteahhit çalışmalarını bitirdi ama derneğimiz imkanların yetersizliğinden binayı tamamlayamadı. Manisa Milletvekilimiz Hüseyin Tanrıverdi’ye konu aktarıldığında onun ricası ve İl Genel Meclis Üyelerinin ısrarları ile İl Genel Meclisimizin bütçesinden bütçe ayrıldı. Proje de revize edildi. Üzerine 1 kat daha ilave edilerek, güçlendirilerek 410 milyar TL’ye anahtar teslimi yapılacak. Firma çalışmalara bugün başlayacak. 4 ay sonunda derneğimize teslim edilecek. Çok hayırlı hizmetlere vesile olacak.’dedi. Dernek Başkanı Cihan Yavuz ise ‘ Giden Kaymakamımız bina içi tefrişatı söz vermişti. Kendisi gitti. Bizde binanın iş tefrişatını sizden istiyoruz’ dedi.

DSC_8669.jpg

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!