Soma Karaelmas Gazetesi

SP Kongresinde Kamalak Sürprizi

SP Kongresinde Kamalak Sürprizi
1.625 views
21 Ekim 2014 - 7:08

Saadet partisi 5. Soma olağan kongresi hafta sonu Belediye Düğün Salonunda yapıldı.Saat 14.30 da başlayacak olan kongre Genel başkanın İzmir’den Soma’ya hareket ettiği haberi alınınca saat:15.00 te başladı.

Kongre divan başkanı Genel idare Kurulu üyesi Cemil Bağcı, sürpriz bir telefon haberi aldığını ve genel başkanın şuanda İzmir’den Soma’ya hareket ettiğini belirtmesi üzerine salonda şaşkınlıkla beraber alkış tufanı yükseldi.

İstiklal marşı okunarak başlanan Saadet Partisi 5. Soma olağan kongresi ilçe yönetim kurulu adına Hasan Çelik selamlama konuşması yapmasının ardından  faaliyet ve parti hesaplarının okunması diğer  il ve ilçelerden gelen başkanların siyasi konuşmaları ile devam etti.

Saat 16:00’da Genel Başkan Prof Dr. Mustafa Kamalak coşkulu bir tezahüratla salona sürpriz ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

Mustafa Kamalak selamlama konuşmasında Türkiye ve bölgemizde ki son gelişmeleri değerlendirerek bu olaylar karşısında Milli görüşün Tek temsilcisi Saadet partisinin tutum ve davranışlarını aktararak bu Ülkenin tek kurtuluş reçetesinin milli görüşte olduğunu aktardılar.

Konuşması biter bitmez Kamalak yoğun programı olması hasebiyle salondan ayrıldı.

Kongre yeni yönetim ve ilçe başkanının seçileceği oylama ile son buldu.Hasan Çelik delegelerin tamamının oyunu alarak Saadet Partisi Soma ilçe başkanlığını Ahmet Katırcı’dan devraldı.

Hasan Çelik Başkanlığındaki Yönetim;

Asil Yönetim: Mustafa Tosun –Mustafa Eren – Hamza Topal – İbrahim Yula – Fatih Hazar -Erbil Kocaman – Haşim Sulu – C.Çetin Şener – Muhittin Sadan – Recai Dede – Mehmet Tombalak – Arif Kahya – Mustafa Erkan – Enver Gürleyen

Yedek Yönetim: Ömer Güner – Uğur Acar – Ramazan Akça – Muammer Özdemir – Hüseyin Selçuk – Mustafa İlgar – Ali Pazarlı – M.Müjdat Koçyiğit – Mehmet Kuzu – Yılmaz Türkoğlu – Ramazan Akbaba – Oğuz Zeyveli – Cemalettin Tuğ – Ramazan Eren.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!