Soma Karaelmas Gazetesi

SP Büyükşehir Adayı Soma’yı Ziyaret Etti

SP Büyükşehir Adayı Soma’yı Ziyaret Etti
1.503 views
21 Mart 2014 - 7:47

Saadet Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Bağcı, SP Soma Belediye Başkan Adayı Egemen Bülent Türkmen, SP Soma İlçe Başkanı Hasan Çelik ve Yönetim kurulu ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Bağcı projelerini anlatarak, Başkan Adayı Türkmen için destek istedi.
Saadet Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Bağcı projelerini şöyle anlattı. Bağcı, “Biz Çalışmalarımızın merkezine insanımızı aldık, en büyük yatırım insana olan yatırımdır. Kentlerin sadece fiziksel gelişmesi İnsanımızı mutlu etmeye yeterli değildir, bu bilinç bireyin ve toplumun huzur ve mutluluk içinde yaşamasına olanak sağlar.
Bizim için bir yöneticide bulunması gereken en önemli özellik dürüstlük, Hizmet Aşkı ve Heyecanıdır. “Biz işi ehline veririz” çünkü ehil ellerde yapılan iş Kaliteli, Hızlı ve İsrafsız yapılı.
Halkın derdini kulaktan duyma bilgilerle değil mahalle ve sokak meclisleri kurarak düzenli bir fikir alışverişi yapılabilen ortamlar oluşturarak dertleri ilk ağızdan dinleyip sorunlara hızlı ve etkili müdahale ile dertleri huzura çevirmenin yolunu arayacağız.
Belediye başkanının odası asla kapalı olmamalı korumalar güvenlikler halkla Başkan arasında engel olmamalı bütün bunların kalktığı bir belediye vaat ediyoruz.
Bir belediye yaptığı tüm işlerde halkın denetimine ve gözlemine açık şekilde yapılacak en ufak ihaleler bile halkın izleyebileceği ortamlarda yapılması sağlanarak şaibeleri ve şüpheleri ortadan kaldıracağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!