Soma Karaelmas Gazetesi

ResimLink - Resim Yükle

Sosyal Market Projesi devam ediyor

Sosyal Market Projesi devam ediyor
237 views
03 Şubat 2020 - 14:56

Soma Devlet Hastanesinin Sosyal Market uygulamasına Ticaret ve Sanayi Odası destek verdi.

Soma Devlet Hastanesi, hastanede yatan ihtiyaç sahibi hastalar için başlatmış olduğu Sosyal Market Uygulaması’na Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan önderliğinde Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ve oda üyeleri ile birlikte destek verildi.
Sosyal Market Uygulaması kapsamında amaç; hastaneye yatış yapan yetişkin ve çocuklar için pijama ihtiyacı olan kişilere yardım edilmesidir.
Soma Devlet Hastanesi İdari İşler Müdürü Sancar Delibalta ve Sağlık Hizmetleri Müdürü Elçin Akbulut’un da yer aldığı ziyarette Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Damla Özlen, Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri Betül Eren ve Didem Bozdemir tarafından pijamalar, Soma Devlet Hastanesi Başhekimi Ali Osman Çağlayan’a teslim edildi.
Başhekim Çağlayan; Sosyal Market uygulamasına verdiği desteklerden dolayı Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan’a teşekkürlerini iletti.
Başkan Cem Doğan, “Yapmış olduğunuz çalışmaları ve projeleri yakından takip ediyorum. Elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız. Başarılarınızın devamını dilerim.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!