Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

SOSEV’den Vali Bektaş’a Ziyaret

SOSEV’den Vali Bektaş’a Ziyaret
1.057 views
19 Ağustos 2014 - 7:10

Soma Sağlık, Sosyal ve Eğitim Vakfı Başkanı Mustafa Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyeleri Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Soma Sağlık, Sosyal ve Eğitim Vakfının kuruluşu ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Bayraktar, Soma ilçesi sınırları içinde yoksulluk, yalnızlık veya yaşlılık gibi nedenlerle yaşamlarını bir aile ocağında sürdürebilmek imkanından yoksun, yardıma muhtaç kişileri bir çatı altında toplayarak, kendilerine gerekli her türlü ilgi ve şefkati göstermek, gözetmek, bakımlarını sağlamak, gerektiğinde nakdi veya ayni yardımda bulunmak amacıyla faaliyetlerde bulunduklarını belirterek  Vali Bektaş’a yeni görevinde başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Bektaş da, yapmış oldukları çalışmalar için Başkan Bayraktar ve yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!