Soma Karaelmas Gazetesi

SOSEV’den Başkan Ergün’e Ziyaret

SOSEV’den Başkan Ergün’e Ziyaret
1.159 views
05 Aralık 2014 - 8:23

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Soma Sağlık Sosyal ve Eğitim Vakfı Başkanı (SOSEV) Mustafa Bayraktar ve vakıf yöneticilerini makamında konuk etti. Vakfın çalışmaları hakkında, vakıf yönetiminden bilgiler alan Başkan Ergün, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü çerçevesinde gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Soma Sağlık Sosyal ve Eğitim Vakfı Başkanı Mustafa Bayraktar ve vakıf yöneticileri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü çerçevesinde makamında ziyaret etti. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehtoğlu ve Büyükşehir Belediyesi Soma Koordinatörü Oğuz Belgül de yer aldı. Başkan Ergün’e Soma Sağlık, Sosyal ve Eğitim Vakfının kuruluşu hakkında bilgi veren Bayraktar, vakfın gerçekleştirdiği faaliyetleri de dile getirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ergün de, yapmış oldukları çalışmalar nedeniyle Başkan Bayraktar ve yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!