Soma Karaelmas Gazetesi

‘Sorunların takipçisiyiz’

‘Sorunların takipçisiyiz’
862 views
20 Temmuz 2017 - 8:21

Milliyetçi Hareket Partisi Soma İlçe Başkanı Murat Maan Soma’nın gündemine dair açıklamalarda bulundu.

 

Soma’nın sorunların takipçisi olduklarını dile getiren Maan ‘Turgutalp Bergama Caddesinde yaşanan hizmet eksikliği ve Bölge hastanesi konumunda olan Devlet Hastanesinde yaşanan sıkıntılara bir an önce çözüm bulunmalıdır’dedi.

‘İlçe Belediyesi görevini yapmalı’

MHP Soma İlçe Başkanı Murat Maan, “Son günlerde Turgutalp Bergama Caddesi’ndeki hizmet eksikliklerini Büyükşehir’in sorumluluğundadır telkinlerinde bulunanlar bilmelidir ki iddiaların aksine Bergama Caddesi Büyükşehir’e devrolmamıştır. Bu yüzden ilçe belediyesi sorumluluklarını yerine getirmeli halkımıza hizmet amacı ile gereğini yapmalıdır”dedi

‘Başıboşluk bir an önce giderilmeli’

Devlet Hastanesi başhekiminin görevinin dolması nedeni ile boşalan yere halen atama yapılmamasına dikkat çekeren Maan, “Somamızın Devlet Hastanemizdeki sorunu var. Herkesin malumu üzere Başhekim iki hafta önce görevden alınmıştır. Yerine hala atama yapılmamıştır. Zaten hastanemizde doktor ve personel açığı bulunmaktayken bir de Başhekimin görevden alınması sözde bölge hastanesi sıfatında ki bir hastanenin böyle başıboş bir halde olmasına neden olmuştur. Burada yaşanan bu başıboşluk Soma halkımızı da üzmektedir. Halkımızın huzuru için bir an önce gerekenler yapılmalı bu girdap sonlandırılmalıdır. Konuların takipçisi olacağımızı belirtiyoruz. Tüm halkımızı Allah’a emanet ediyor saygılar sunuyorum.”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!