Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

‘Soma’ya Hizmet Yağıyor’

‘Soma’ya Hizmet Yağıyor’
2.124 views
07 Aralık 2013 - 8:14

Belediye Başkanı Hasan Ergene Köprünün bitme aşamasına geldiğini, otogar ihale sözleşmesinin imzalandığını ve Kapalı pazar yerinin projesinin hazır olduğunu belirtti.
Belediye Başkanı Hasan Ergene yaptığı açıklamasında ‘Otogarımızın sözleşmesini imzaladık. Belediyemiz tarafından 22.08.2013 tarihinde ihalesi yapılan Otobüs Terminali ve Ek Tesisleri yapım işi’ nin sözleşmesi yüklenici firmalar olan Umut Gıda San. İth. ve Tic A.ş ile Cecebey İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti ortak girişimi ile 3.471.000.00 TL bedelle imzalanmıştır. Müteahhit ile beraber yer teslimini en kısa zamanda gerçekleştirince yatırım başlayacak. 8 ay süresi var. Ancak Müteahhit 6 ayda bitireceğini belirtti. Çevre yolumuz ile eş zamanlı biter inşallah. Tam arzu ettiğimiz gibi olur. Yol biter otogar biter. O zaman katlı pazaryerine başlarız. Katlı pazaryerimizin de projeleri isteklerimiz doğrultusunda yenilendi. Projeler incelensin. Taleplere açığız. Her katına bağımsız ulaşım yapıldı. Yürüyen merdivenler ve asansörler var. Otobüs terminalimizin taşınmasına yakın bunun da çalışmalarına başlayacağız. Otobüs terminali inşaatı gayet güzel ilerliyor hiç bir problem olmazsa bitmesine 2 ay kala ihalesini yaparız. Cumartesi günü köprümüzün kirişleri geliyor. Onun güzergahı belirlendi. 25 metre uzunluğunda kamyonlarla gelecek. Köprümüzü de bitiriyoruz. Her şey hızla ilerliyor. Soma şantiye alanına döndü. Okullarımızda da hızlı ilerlemeler var. Bir taraftan belediye diğer taraftan devlet Soma’ya hizmet yağdırıyor.’dedi.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!