Soma Karaelmas Gazetesi

SOMA’YA 7 TRİLYONLUK YATIRIM

SOMA’YA 7 TRİLYONLUK YATIRIM
1.715 views
01 Ağustos 2013 - 7:41

Gazi Osman Paşa Caddesi asfaltlanacak. Karayolları tarafından ihalesi yapılacak olan 3,5 km.lik yolun 7 trilyona mal olacağı belirtiliyor.
Gazi Osman Paşa Caddesi asfaltlama işi ihaleye çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Karayolları tarafından yapılması kararlaştırılan Gazi Osman Paşa Caddesi asfaltlama işi ihaleye çıktı. Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan ihale ilanının yayınlandığını açıkladı. Özkan  açıklamasında ‘Karayolları Genel Müdürlüğü Gazi Osman Paşa Caddesi üzerine yapılması planlanan sıcak asfaltlama işi ihaleye çıkıyor. Yaklaşık 7 trilyona mal olması planlanan 3,5 km.lik yolun ihalesi 20 Ağustos’ta İzmir’de yapılacak. Soma Şehir geçişi bitümlü sıcak karışım kaplama ve onarımı sırasında 60 santim boyunca yolda bulunan asfaltlar sökülecek. Çevre yolu asfaltı gibi 23 cm. kalınlığında asfalt atılacak. Tahminen 7 trilyona mal olması bekleniyor. Endüstri  Meslek Lisesi önünden başlayacak yol çalışmalarının G noktasının olduğu yere kadar devam edecek’dedi.

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
   “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!