Soma Karaelmas Gazetesi

Soma’nın Mahallelerine Bin Tane Çöp Konteynırı

Soma’nın Mahallelerine Bin Tane Çöp Konteynırı
3.284 views
09 Nisan 2014 - 21:13

30 Mart’tan sonra köylerin mahalleye dönüşmesi ile beraber köylerin de çöplerini toplamaya başlayan Soma Belediyesi Temizlik ekipleri köylerde eksik kalan çöp konteynırlarını tamamlamaya başladı.
20 Ocak’ta düzenlenen program ile 197 adet çöp konteynırı Çöp kamyonu ile birlikte hizmete girmişti. Eksik kalan çöp konteynırları ise ihtiyaca göre karşılanmaya başladı. Soma Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından eksik olan ve ihtiyaç olan yerler için sipariş verdiği 1000 adet çöp konteynırının geldiğini belirtti. Yapılan açıklamada ‘Soma Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda dağıtımı yapılan Soma Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 500 Adet 400 Lt. Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteynırı, 500 Adet 800 Lt. Sıcak Daldırma Çöp Konteynırı olmak üzere toplam 1000 Adet Çöp Konteynırlarının teslimi yapılmış olup eksik bölgelere dağıtımı devam etmektedir.’denildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!