Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma’nın 70 Mahallesi Oldu

Soma’nın 70 Mahallesi Oldu
1.880 views
02 Nisan 2014 - 7:07

30 Mart yerel seçimler sonrasında Belde ve köyleri mahalleye dönmesi ile birlikte Soma’nın toplam mahalle sayısı 70’e çıktı. Soma Belediyesi 70 Mahalleye aynı anda hizmet götürmek için çalışmalarına başladı.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ziyaretçi akınına uğruyor. Makamı hiç boş kalmayan Ergene büyük bir mutlulukla gelenleri ağırlıyor. Seçimleri büyük bir oy farkı ile kazanan Ergene ziyaretçileri yanlız bırakmıyor. Ergene’yi ziyaret edenlerin başında ise mahalle muhtarları yer aldı. 14 Mahalle muhtarlarından bazıları Hasan Ergene’yi ziyaret ederek tebrikte bulundu. Samsacı mahallesi muhtarı Mustafa Yazıcıoğulları, Zafer Mahallesi muhtarı Hüseyin Zafer’in seçimleri kaybettiğini öğrenen Ergene üzülürken hayırlısı böyleymiş’dedi. Artık mahallelerimiz çoğaldı. Önceden 14 mahallemiz varken şimdi 3 belde ve 53 köyümüzün katılımı ile bu sayı 70’e yükseldi. Artık 70 mahallemize de aynı anda hizmet ulaştırmak için yoğun bir çaba sarf etmemiz gerekiyor. Muhtarlarımız ile bundan sonra da aynı uyum içinde çalışacağımıza inanıyorum’diyerek yeni seçilen muhtarları tebrik etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!