Soma Karaelmas Gazetesi

Somalılardan Büyük İlgi Gördü

Somalılardan Büyük İlgi Gördü
1.172 views
27 Ekim 2014 - 8:30

Manisa Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında “Pardon Bekar Mısınız” adlı tiyatro oyununu Soma’lı vatandaşlarla buluşturdu. Soma Belediyesi Sinema ve Tiyatro Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyun izleyicilerden tam not aldı.
Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Tuğba Özay, Dost Elver ve Ender Gülçiçek’in rol aldığı, “Pardon Bekar Mısınız?” adlı iki perdelik tiyatro oyunu, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Ekim Ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Soma’da sahnelendi.
Soma Belediyesi Sinema ve Tiyatro Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunu Büyükşehir Belediyesi Soma Koordinatörü Oğuz Belgül, MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem ve çok sayıda Somalı tiyatro sever izledi.
Mustafa Arukoğlu’nun yazdığı, Apo Kaya’nın yönetmenliğini üstlendiği iki perdelik oyunda, huysuz ve tutucu bir adamın evini kiralamak zorunda kalan Damla ve Burcu adlı iki öğrenciyle çat kapı gelen davetsiz arkadaşları, Burcu’nun aykırı ailesi, ev sahipleri ve tuhaf oğlu arasındaki köşe kapmaca anlatılıyor. Oyun Somalı vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. Oyunun sonunda, Büyükşehir Belediyesi Soma Koordinatörü Oğuz Belgül, sanatçılara çiçek takdim etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!