https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Somalılar Polisinin yanında

Somalılar Polisinin yanında
886 views
14 Aralık 2016 - 8:40

İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan hain saldırı sonrası Soma İlçe Emniyet Müdürlüğüne başsağlığı ziyaretleri devam ediyor.  Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden herkes Türk Polisinin yanında olduğunu gösterdi.

 

İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısı sonrasında Soma İlçe Emniyet Müdürlüğüne baş sağlığı ziyaretleri yapılıyor. Belediye Başkanı Hasan Ergene, ELİ Müessese Müdürü Hakkı Duran ve Müessese Yardımcıları, Türkiye Maden İşçileri Sendikasına bağlı 4 sendika, Karadenizliler Kültür ve Sanat Derneği, Fen Lisesi, Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Müdürlüğü Şube  Müdürleri ve Ak Parti Soma İlçe Başkanlığı ziyaret etti.

Başsağlığı dileyerek yaşanan hain saldırıyı kınayan ziyaretçiler Türk Polisinin yanında olduğunu gösterdi. Baş Sağlığı ziyareti sırasında ‘Bu acıyı içimizde yaşıyor ve paylaşıyoruz. Her zaman devletimizin, polisimizin yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Canımız ve malımızla birlikte herşeyimizle yanınızdayız. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın. Bu terör belasını inşallah tez zamanda kurtuluruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Şehitlerimizim yakınlarına, ailelerine, devletimize ve sizlere başsağlığı diliyoruz. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın’diyen ziyaretçilere teşekkür eden Emniyet Müdürü Rıza Akın ‘Allah razı olsun, acı hepimizin acısı. Keşke yaşanmasaydı. Ama bizim bundan da ders çıkarmamız gerekiyor. Ülkemizin devletimizin beka’sı geleceği açıısından birlik olma zamanı. Birlik ve beraberliğimizi gösterme zamanı. Güvenlik kuvvetleri ve emniyet teşkilatı olarak onur duyuyoruz. Olayın olduğu günden bu güne kadar Soma’daki vatandaşlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız gerek telefonla arayarak gerekse buraya gelerek başsağlığı diliyorlar. Bu da bizlere güç ve kuvvet veriyor. İnşaallah bizde teşkilat olarak bu hainlerin üstesinden geleceğiz. Yaptıklarını yanlarına bırakmayacağız. Ülkemizin her yerinde bunların hepsinin ğüstesinden geleceğimize inanıyorum. Mücadele etmeye devam edeceğiz yeter ki vatandaşımız bizlerin yanında olsun. Gece gündüz, huzur ve güven için canımızı feda etmeye hazırız’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!