Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Somalılar AKP ye Gerekli Cevabı Verecek

Somalılar AKP ye Gerekli Cevabı Verecek
2.340 views
28 Ağustos 2013 - 7:25

“Somalılar Ak Parti’ye en güzel cevabı bu seçimlerde verecek diyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Soma İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu yerel seçimlerde MHP’liler ve Ak Partililerden de oy alacaklarını ifade etti.
Somalıların Ak Parti’yi 3 genel seçim ve 2 yerel seçimde el üstünde tuttuğunu belirten CHP Soma İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu ‘ Ak Parti Soma’ya olan borcunu ödeyemedi. Soma 5 seçimde Ak Parti’ye büyük destek verdi ancak karşılığını göremedi. Soma’ya milletvekili şansı bile tanımayan Ak Parti bu seçimlerde gerekli cevabı fazlası ile alacak. Bu durumu gören Ak Parti’ye oy veren Somalılar bu yerel seçimlerde CHP adayını destekleyeceklerine sonuna kadar inanıyorum” dedi.
Bayramoğlu, “Aynı şekilde Sağduyulu MHP’li kardeşlerimizde kendi adayına oy vermekten ziyade yerelde CHP’yi Büyükşehir’de ise kendi adaylarına oy vererek Soma Belediyesini Ak Parti’nin elinden kurtaracaklar. Bizlerde bu doğrultuda Soma’da kendini sevdiren ve her yönü ile belediyeciliği bilen bir kardeşimizi aday olarak göstereceğiz. Aday adaylığımız 2 Eylül’de sona erecek. Bu süre sonrasında eğitimlerimiz olacak. Süreç şimdilik devam ediyor. Bizde gerekli çalışmaları yapıyoruz. Eski Belediye Başkanımız Önder Adar CHP’ye üye olacağını açıkladı. Bu bizim için memnuniyet verici bir olay. Belediyeciliği iyi bilen bir ağabeyimizin düşüncelerinden her zaman istifade edebiliriz. Eski Sosyal Demokrat olan bir ağabeyimizin bizim partimizde ve bizim saflarımızda olması bizleri memnun ediyor. Kendisi bizlere düşüncelerini ileti bizde mutlu olacağımızı söyledik. Biz kişisel düşüncelerimizi bir tarafa bırakarak partimizin çatısı altında herkesin bir arada olmasını isteriz. Herkeste biliyor ki gün artık kavgaların bir tarafa bırakılıp Soma için bir şeyler yapılması gerektiği bir gündür. Bunu da Soma halkı gayet iyi biliyor. Soma 10 yıldan beri hiçbir şey kazanmamış aksine kaybetmiştir. Yapılan iyi gelişmeleri bizlerde takdir ediyoruz. Soma’ya yakışır hastanemizin kazandırılması tabi ki çok güzel ancak bunun dışında ise Soma hiçbir şey kazanmadı. Soma adeta beton yığınına döndü. Ak Parti Soma’dan çok şey almış ve karşılığında ise hiçbir şey görmemiştir. Ak Parti Soma’dan bir milletvekili dahi aday olarak göstermemiştir. Bunu Ak Partiye oy veren herkes görmektedir. Artık Soma halkının AKP’ye gerekli cevabı verme zamanı gelmiştir. Ak Partiye oy veren bir çok Somalı partimiz saflarına katılmışlardır. Somalılar bu seçimlerde Ak Partiye gerekli cevabı verecekler ve Partimizin adayını destekleyecekler. Buna inancım tamdır.’dedi.

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!