Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma’dan Başkan Ergün’e Ziyaret

Soma’dan Başkan Ergün’e Ziyaret
1.068 views
04 Aralık 2014 - 8:42

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Soma Spastik Çocuklar Derneği Genel Başkanı Cihan Yavuz ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Başkan Ergün, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladığı Yavuz’a her zaman destek olacaklarının mesajını verdi.
Soma Spastik Çocuklar Derneği Genel Başkanı Cihan Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e makamında ziyarette bulundu. Başkan Ergün’e 3 Aralık Dünya Engelliler Günü olması nedeniyle ziyarette bulunduklarını belirten Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün sadece 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde değil, her zaman engelli vatandaşların yanında olduğu için teşekkür etti. Başkan Ergün de bu önemli günde kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cihan Yavuz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!