Soma Karaelmas Gazetesi

Soma’da Su Sıkıntısı

Soma’da Su Sıkıntısı
1.744 views
13 Ocak 2015 - 8:34

Soma’nın çeşitli mahallelerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı su sıkıntısı yaşandı. Suların haber verilmeden kesilmesi vatandaşlar tarafından tepki ile karşılanıyor.

Soma’da 2 günden bu yana su sıkıntısı yaşanıyor. Çeşitli mahallelerde yaşanan su sıkıntısı vatandaşlar tarafından tepki ile karşılanıyor. Özellikle bayanlar suların habersiz kesilmesinden dolayı tepki gösteriyorlar. Bayanlar ‘Pazar günü öğle saatlerinde sular birden kesildi. Anons bile yapılmadan haber verilmeden kesilen sular nedeni ile temizlik yapamadık. Çamaşırlarımız yıkanmadı. Çocuklarımız çamaşırlarımız kirli kaldı. Çocukları banyo bile yaptıramadan okula gönderdik. Bulaşıklar birikti.  Neden haber verilmeden su kesintisi yapılıyor. 21. yüzyıldayız deniyor ama her şeyden mahrumuz. Hala su kesintisi yaşanıyor.’derken gece geç saatlerde suların geldiğini ifade ettiler. Ancak bazı mahallelerde ise su kesintisi hala devam ediyor. Edinilen bilgiye göre ise kuyulardan mahallelere su basan yerlerde arıza olduğu ve arızanın hala nerede olduğunun bilinmediği belirtiliyor. Su kesintilerinin ise ne zaman normale döneceği merakla bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!