Soma Karaelmas Gazetesi

Soma’da kazanıp Soma’ya yatırım yapıyoruz

Soma’da kazanıp Soma’ya yatırım yapıyoruz
171 views
11 Ekim 2021 - 6:37

21 yıllık sigortacılık deneyimleri ile 11 şirket ile yürüten Çelik Sigorta, Soma mağazacılık şirketi ile kazancını Soma’da yatırım yaparak değerlendiriyor.

Çelik Sigorta olarak adım attıkları Sigortacılık deneyimlerinin yanı sıra, Soma Mağazacılık Ltd. Şti. ile Dünya markalarını Somalıların ayağına getirdiklerini belirten Engin Çelik, Soma’nın ilk yerli firması olmaktan gurur duyduklarını sözlerine ekledi.
Engin Çelik gazetemize yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi;
“Babamız Hasan Çelik tarafından 1996 yılında kurmuş olduğu ÇELİK SİGORTA’da görev yapıyorum.
Çelik Sigorta olarak Soma’da çoklu sigorta acenteliğini getiren ilk kişiyim.
11 şirket ile çalışıyoruz. 6 çalışma arkadaşımız ve Mesul Müdürümüz Mesude Bilen ile Sigortacılık işlerini yürütüyoruz.
Çelik Sigorta olarak yetkilisi bulunduğumuz iş ortaklarımız hakkında siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak istedik;
Yetkili acenteliklerimiz arasında;
AXA, ALLİANZ, ANADOLU SİGORTA, SOMPO JAPAN, NEOVA SİGORTA, RAY SİGORTA, UNİCO SİGORTA, TÜRKİYE SİGORTA, QUİCK SİGORTA, ATLAS SİGORTA olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. SİGORTALARI YETKİLİ ACENTEDEN YAPTIRMANIZI ÖNEMLE TAVSİYE EDERİZ…
21 yıllık sigortacılık deneyimimiz var.
Sigortacılık olarak Soma, Kırkağaç ve Kınık Nakliyeciler Kooperatifi üyelerine, Ege Linyitleri İşletmesi Kömür bayilerine çok özel fiyatlarla KASKO indirimli tarifelerimiz var.
İletişim;
www.sigortacelik.com
info@sigortacelik.com
0546-424 6424
AYRICA;
Somalıyız, Soma’da çalışıyor ve Soma’ya yatırım yapmaya çalışıyoruz.
Soma MAĞAZACILIK LTD ŞTİ olarak sizleri şehir merkezinde 13 Eylül Parkı karşısında 1000 m2 alanda ağırlamaktan gurur duyuyoruz…
Mağazacılıkta yaklaşık 10 marka ile çalışıyoruz. Dünya Markalarını Soma’da temsil ediyoruz. MAĞAZACILIKTA İŞ ORTAKLARIMIZ;
KOTON, KOTON KİSD, U.S. POLO, PİERRE CARDİN, NİKE, PUMA, LUMBERJACK, KİNETİX, DOCKERS, QUZU, FBI, FACTOR, BULDOZER, NORTHİLL, Rebull kolonya ve LUDOVİCA (Kendi markamız, patentini aldığımız üretim yeri SOMA) olarak yeni doğan grubu, bebek, çocuk grubu, Bayan, Erkek grubu ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Misyonumuz;
Siz değerli Somalı hemşerilerimize global dünya markalarını ve yerel markalarımızı bir arada bulundurup aynı marka ve ürünleri Türkiye pazarında aynı fiyata sağlamak ve tüketimin ilçemize katkıda bulunmasına yardımcı olmaktır. Bu anlamda sizlerin de bilgi düşünce ve desteklerinizi almaktan gurur ve mutluluk duyarız.
Trendyol Satış Yeri adımız LUDOVİCA olarak geçmektedir.
İletişim;
soma.magazacilik@gmail.com
Yeni projemiz Tekstil üretiminde kendi markası ile hizmet veren 100 kişilik bir istihdam oluşturmayı ve bu markayı Avrupa pazarında tanıtmayı ve satmayı hedeflemekteyiz.
SOMA’NIN YERLİ FİRMASI OLMAKTAN GURUR VE MUTLULUK DUYUYORUZ…

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!