Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma’da Bayramlaşma Programı

Soma’da Bayramlaşma Programı
1.320 views
03 Ekim 2014 - 7:57

Soma’da Bayramlaşma Arife günü yapılacak. Geçtiğimiz yıllarda Kurban Bayramı’nın 2. günü yapılan bayramlaşma bu yıl Arife günü yapılacak.
Bayramlaşma Programı hakkında bilgi veren Kaymakam Bahattin Atçı ‘ Sevgi Kardeşlik ve hoşgörü gibi ulvi değerlerimize ve aynı zamanda milli birlik ve beraberliğimize büyük katkı sağlayan dini bayramlarımızdan olan Kurban Bayramı’nda katılımcıların kurban ile ilgili meşguliyeti olacağından kamu kurum ve kuruluş mensupları, siyasi partiler, meslek teşekkülleri, sendikalar, sivil toplum örgütü temsilcilerinin katılımıyla 3 Ekim 2014 Cuma günü yapılacaktır. Saat: 14.30 – 15.30 arasında Öğretmenevi’nde bayramlaşma yapılması uygun görülmüştür.

Bayramlaşmanın bitiminden hemen sonra da Belediye Mezarlığı ziyaret edilerek bayramlaşma programı devam edecektir.Bu vesileyle Somalı vatandaşlarımızın bayramını kutlar, esenlikler dilerim.’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!