Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma Vekilini İstiyor

Soma Vekilini İstiyor
1.796 views
09 Nisan 2014 - 21:10

SODER bütün sivil toplum örgütlerini işbirliğine davet ediyor. SODER Başkanı Engin Bozdemir Soma ve Somalıların her türlü meselelerini titizlikle eğilip, gündeme getirmeye devam ediyor. 105.000 Somalı’yı belkide tarihinde ilk kez siyasi ideolojik etnik ayrımcılık yapmadan tek ses, tek yürek olmaya devam ediyor.
Siyasi, ticari polemikleri bir kenara bırakarak birlik ve beraberlik içinde hareket etme zamanının geldiğini Soma’mızın hak ettiği yere ulaşması için Soma’mızın refahı, modernleşmesi ve ilerlemesi için elbirliği ile mücadele etmek için Ticaret Odası, Esnaf Sanatkarlar Odası, Nakliyeciler Koop., Maden-İş Tes-İş Şoförler Odası Siyasi partiler, Kurum ve kuruluşlar, Özel sektör yöneticileri, muhtarlar ve bütün sivil toplum örgütlerinin ellerini taşın altına koymaya birlik olmaya davet ediyor.
Soma’da yaşayan tüm insanlara uzlaşalım ki, Soma kazansın. Bu şehrin hepimizin olduğunun idraki içinde hareket etmeye yakın tarihi değil geleceği kurgulayan vizyonu geniş bir Soma için SOMA VEKİLİNİ İSTİYOR mücadelesinde uzlaşmaya davet ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!