Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

‘Soma Şehir Havasına Büründü’

‘Soma Şehir Havasına Büründü’
3.408 views
14 Mart 2014 - 7:35

Soma Belediyesi, seçimler öncesi hizmet atağına kalktı. Yollar asfaltlandı, caddeler ışıl ışıl oldu. Vatandaşlar seçimler öncesinde de yapılsa hizmetlerden memnun kaldıklarını belirterek Ergene’ye teşekkür ediyor.
Soma’da seçimlere 16 gün kala belediye adeta hizmet patlaması yaptı. Merkezde yoğun caddeler sıcak asfaltla kaplandı. Gaziosman Paşa, Atatürk, Fatih, İstiklal, Adalet Caddeleri’nde asfalt çalışmaları sona ererken, ekipler Nazım Usluoğlu Caddesi’nde de çalışmalarını sürdürüyor. Atatürk, Fatih ve Gaziosmanpaşa Caddeleri’nde ağaçları da ışıklandıran Belediye ilçe merkezinde renkli görüntüler ortaya çıkardı. Akşam saatlerinde ışıklanmaya başlayan cadde ve sokaklar adeta panayır havasına büründü. Sokakların ışıl ışıl olması ise vatandaşları memnun ediyor. Soma’nın havasının birden değiştiğini belirten vatandaşlar ise ‘Soma bu hali ile tam bir şehir havasına büründü. Başkanımıza yaptığı bu güzel çevre düzenlemesi için teşekkür ediyoruz’ diyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!