Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Nakliyeciler 12. kepçesini aldı

Soma Nakliyeciler 12. kepçesini aldı
1.395 views
03 Mayıs 2014 - 7:35

Soma Nakliyeciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. 11 olan Kepçe sayısına bir yenisini ekleyen Soma Nakliyeciler Kooperatifi her geçen gün daha da güçlenmeye devam ediyor.
Soma Nakliyeciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Nakliye yükleme, maden sahalarındaki yükleme işlerinde ve kiralama olarak kullanmak amacı ile kepçe sayısına bir yenisini ekledi. 11 olan Kepçe sayısını artıran Nakliyeciler Kooperatifi binası önüne getirilen kepçe için küçük bir tören düzenlendi. Hayırlı olması dilekleri ile kepçe içinde kurban kesildi.
Kooperatif Başkanı Mehmet Yağcı ‘Kepçesi yaklaşık 5 metreküp yani 7-8 ton alıyor. Caterpiller marka aldığımız kepçemizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu kepçe ile sayımızı 12’ye çıkardık. Hem kiralama hem de maden sahalarında yükleme işinde kullanacağız.’dedi. Yönetim Kurulundan bazıları kepçe üzerine çıkarak fotoğraf çektirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!